vidaXL Konzolový stolík so 6 zásuvkami, hnedo-biely, drevený [240402]

SKU
514483
131,25 € 109,37 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Krásny konzolový stolík pozdvihne vzhľad Vašej spálne či obývačky. Je vyrobený z kvalitného dreva a má leštený povrch, vďaka čomu bude ozdobou vo Vašej domácnosti. Taktiež poskytne množstvo úložného priestoru. Ľahko sa prenáša a jeho konštrukcia je trvácna.

Tento krásny konzolový stolík pozdvihne vzhľad Vašej spálne či obývačky.

Je vyrobený z kvalitného dreva a má leštený povrch, vďaka čomu bude ozdobou vo Vašej domácnosti. Taktiež poskytne množstvo úložného priestoru. Ľahko sa prenáša a jeho konštrukcia je trvácna. Tento cenný vintage artefakt prichádza s priestranným úložným priestorom a okrasnými úchytkami na zásuvkách. Pod vrchnou doskou sa nachádza šesť zásuviek, do ktorých si môžete uložiť Vaše cennosti. Zásuvky sa dajú jednoducho vybrať a očistiť. Elegantné zakrivené nohy vyzerajú skvele a majú klasický štýl. Stoík je spojením jednoduchej elegancie a všetstraného využitia. Bude krásne dopĺňať sedačku, byť použitý ako nočný stolík alebo ako úložná skriňa na všetky veci vo vašej pracovni či kúpeľni.

Vlastnosti

Farba: Hnedá a biela
Materiál: MDF, kefované brovicové drevo
Rozmery: 80 x 36 x 79 cm (D x Š x V)
UPOZORNENIE: Aby nedošlo k prevráteniu, je potrebné výrobok používať spolu s príslušenstvom na upevnenie k stene, ktoré sa nachádza v balení

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8718475846642
Produktové číslo výrobcu240402