vidaXL Odkladací stolík s 1 zásuvkou a 1 dvierkami, recyklované drevo [240950]

SKU
514653
134,40 € 112,00 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Drevený odkladací stolík so starožitným vzhľadom poskytuje dostatok úložného priestoru, vďaka čomu budete mať vo svojich veciach vždy poriadok. Na stabilnú vrchnú dosku si môžete položiť lampu či rôzne dekorácie.

Tento drevený odkladací stolík so starožitným vzhľadom poskytuje dostatok úložného priestoru, vďaka čomu budete mať vo svojich veciach vždy poriadok.

Na stabilnú vrchnú dosku si môžete položiť lampu či rôzne dekorácie. Odkladací stolík je vyrobený z recyklovaného dreva, a preto nenájdete dva rovnaké kúsky tohto nábytku - každý je jedinečný. Recyklované drevo má podobné vlastnosti ako napríklad tíkové, akáciové, mangové drevo, drevo z damarovníka a podobne. Takéto drevo je pevné, stabilné, trvácne a má zaujímavú textúru. Vyskytnú sa na ňom aj dierky po klincoch, ktoré so sebou nesú svoj príbeh a podnecujú budúcich majiteľov k tomu, aby na svojom novom nábytku zanechali vlastnú stopu aj oni. Tento výrobok tiež poukazuje na to, že jeho majiteľovi záleží na ochrane životného prostredia, udržateľnom rozvoji a na tom, aby sa neplytvalo prírodnými zdrojmi. Odkladací stolík je navyše kompletne ručne opracovaný, čo mu dodáva pôsobivý vintage vzhľad a exotický štýl. Spracovávanie už použitého dreva do nového výrobku si vyžaduje starostlivý proces leštenia, natierania a voskovania. Odkladací stolík so starožitným vzhľadom sa určite stane perfektným doplnkom do vašej domácnosti!.

Dôležitá poznámka

Každý výrobok tohto typu je ručne vyrobený z jedinečnej zmesy recyklovaného dreva rôzneho druhu. Z tohto dôvodu sa jednotlivé kusy môžu od seba farebne odlišovať. Farbu nie je možné si dopredu vybrať.

Vlastnosti

Materiál: Recyklovaný masív
Celkové rozmery: 45 x 33 x 55 cm (D x Š x V)
Rozmery vrchnej zásuvky: 32,5 x 27,5 x 8,5 cm (D x Š x V)
Rozmery spodného priečinku: 32,5 x 30 x 28 cm (D x Š x V)

Doplňujúce informácie

Rôznofarebné drevo so železnými krúžkami. Stopercentná ručná výroba. Leštené; čiastočne natierané a voskované.

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8718475868408
Produktové číslo výrobcu240950