vidaXL Škrabadlo pre mačky so sisalovými stĺpikmi, 109 cm, béžové [170604]

SKU
519927
43,35 € 36,12 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Vysokokvalitný strom predstavuje ideálne miesto, kde sa môže mačka dosýtosti zabaviť škrabaním či lezením alebo sa ukryť do domčeka, pozorovať okolie a nerušene odpočívať. Určite sa bude hodiť do akéhokoľvek interiéru.

Tento vysokokvalitný strom predstavuje ideálne miesto, kde sa môže mačka dosýtosti zabaviť škrabaním či lezením alebo sa ukryť do domčeka, pozorovať okolie a nerušene odpočívať.

Určite sa bude hodiť do akéhokoľvek interiéru. Zíde sa hlavne počas zimných mesiacov, keď mačky trávia väčšinu času vnútri a nemajú dostatok pohybu, pretože sa budú mať kde ponaťahovať a pohrať. Plyšové škrabacie tyče s kobercami sú omotané sisalovým lanom, ktoré je veľmi vhodné na brúsenie pazúrikov vášho mačacieho kamaráta. Mačka sa po tejto skvelej hračke zabaví naháňaním a skákaním. Mačací strom je vybavený útulným domčekom a posteľou, aby si mohla mačka zdriemnuť alebo si oddýchnuť. Taktiež má lano na šplhanie a vyhliadkové plošiny, ktoré pomôžu zabaviť vášho malého priateľa. Základňa škrabadla pre mačky je robustná a stabilná.

Vlastnosti

Farba: Béžová
Materiál: Rám z drevotrieskových dosiek + mäkký plyš + sisalové lano
Výška škrabadla: 109 cm
Rozmery podstavca: 30 x 30 cm (D x Š)
Priemer stĺpika: 6 cm
Tkanina: Polyester: 100%

Doplňujúce informácie

S lanom na šplhanie, útulným domčekom a vyhliadkovými plošinami.

Farbabéžová
VýrobcavidaXL
EAN8718475600046
Produktové číslo výrobcu170604