vidaXL Vianočný kostým Santa Clausa s dlhým kabátom [131011]

SKU
513759
22,20 € 18,50 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
S týmto vianočným kostýmom sa z vás za okamih stane Santa Claus, a tak budete môcť prekvapiť deti, obdarovať ich darčekmi a rozveseliť každý vianočný večierok či sviatočnú večeru. Kostým Santa Clausa je vyrobený z veľmi kvalitnej polyesterovej plsti, vďaka čomu váš zahreje a je pohodlný na nosenie.

S týmto vianočným kostýmom sa z vás za okamih stane Santa Claus, a tak budete môcť prekvapiť deti, obdarovať ich darčekmi a rozveseliť každý vianočný večierok či sviatočnú večeru.

Kostým Santa Clausa je vyrobený z veľmi kvalitnej polyesterovej plsti, vďaka čomu váš zahreje a je pohodlný na nosenie. Kostým má univerzálnu veľkosť, ktorá je vhodná na takmer všetky typy postavy. V balení sa nachádza1 čiapka, 1 kabát, 1 pelerína, 1 opasok a 1 brada.

Vlastnosti

Farba: Červená a biela, čierna (opasok)
V balení sa nachádza: 1 čiapka, 1 kabát, 1 pelerína, 1 opasok, 1 brada
Tkanina: Polyester: 100%

Doplňujúce informácie

Univerzálna veľkosť na takmer všetky postavy. Mäkký; prievzdušný a pohodlný.

Farbačervená biela
VýrobcavidaXL
EAN8718475956181
Produktové číslo výrobcu131011

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz