vidaXL Barové stoličky 6 ks, čierne, umelá koža [160716]

SKU
514116
565,10 € 470,92 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Sada 6 barových stoličiek v čiernej farbe má klasický dizajn, ktorý sa bude hodiť do každého moderného bývania. Sedadlo a operadlo stoličky majú poťah s hustou výplňou, a tak prinášajú optimálne pohodlie. Drevené nohy poskytujú potrebnú stabilitu a stoličkám zároveň dodávajú nádych elegancie.

Táto sada 6 barových stoličiek v čiernej farbe má klasický dizajn, ktorý sa bude hodiť do každého moderného bývania.

Sedadlo a operadlo stoličky majú poťah s hustou výplňou, a tak prinášajú optimálne pohodlie. Drevené nohy poskytujú potrebnú stabilitu a stoličkám zároveň dodávajú nádych elegancie. Stolička má poťah z umelej kože, ktorá je trvácna a dá sa veľmi ľahko očistiť. V domácnosti poslúži ako ďalšie miesto na sedenie a v kaviarni zas ako barová stolička. Tieto stoličky sa dokonale hodia do akýchkoľvek priestorov. V balení sa nachádza 6 barových stoličiek v čiernej farbe.

Vlastnosti

Farba sedadla: Čierna
Farba rámu: Čierna
Rozmery: 41 x 45 x 108 cm (D x Š x V)
Výška sedadla: 75 cm
Výška operadla: Približne 35 cm
Materiál nôh: Drevo
Množstvo: 6
Tkanina: Bavlna: 5%, Polyester: 20%, PVC: 75%

Farbačierna
VýrobcavidaXL
EAN8718475844457
Produktové číslo výrobcu160716

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz