vidaXL Rozlišovacia žltá športová vesta junior, 10 ks [130193]

SKU
513648
34,80 € 29,00 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Športový dres, v podobe vesty s čiernym lemom okolo krku a ramien, ponúka pohodlie vďaka svojmu dizajnu bez rukávov. Je skvelý na rôzne druhy športových tréningov, pri ktorých potrebujete rozdeliť hráčov do tímov. Rozlišovačka je vyrobená zo sieťkovanej látky, ktorá dlhé roky udrží svoju farbu a tvar.

Tento športový dres, v podobe vesty s čiernym lemom okolo krku a ramien, ponúka pohodlie vďaka svojmu dizajnu bez rukávov.

Je skvelý na rôzne druhy športových tréningov, pri ktorých potrebujete rozdeliť hráčov do tímov. Rozlišovačka je vyrobená zo sieťkovanej látky, ktorá dlhé roky udrží svoju farbu a tvar. Dá sa ľahko oprať a vysušiť. Vďaka výraznej farbe ľahko rozoznáte svojich spoluhráčov a súperov. Dresy sú vhodné aj na tie najnáročnejšie tréningy, keďže majú čierné zosilnené lemovanie. Zásielka obsahuje 10 x športovú rozlišovačku. Pred nákupom pozorne skontrolujte veľkosti.

Vlastnosti

Veľkosť: Junior
Farba: Žltá
Hmotnosť látky: 100 gsm
Dĺžka chrbta: 59 cm
Veľkosť hrudníka: 100 cm
Odchýlka vo veľkosti: +/- 2 cm
Tkanina: Polyester: 100%

Doplňujúce informácie

Dôležité! Uvedené veľkosti sú veľkosti produktu. Zásielka obsahuje 10 x športový dres.

Farbažltá
VýrobcavidaXL
EAN8718475883784
Produktové číslo výrobcu130193

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz