vidaXL Roleta Zebra, kávová farba 140 x 175 cm [240225]

SKU
514454
49,25 € 41,04 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Elegantná roleta predstavuje vhodný doplnok do každého moderného interiéru a predstavuje štýlovú variantu klasických a vertikálnych žalúzií. Roleta pozostáva z dvoch vrstiev látky, na ktorých sa striedajú priehľadné a nepriehľadné pruhy.

Táto elegantná roleta predstavuje vhodný doplnok do každého moderného interiéru a predstavuje štýlovú variantu klasických a vertikálnych žalúzií.

Roleta pozostáva z dvoch vrstiev látky, na ktorých sa striedajú priehľadné a nepriehľadné pruhy. Jednoduchým ovládaním rolety môžete posúvať a prekrývať priehľadné a nepriehľadné pruhy na prednej a zadnej vrstve tak, že sa vytvorí jedinečný efekt postupného prepúšťania svetla, ktorý ozváštni každú moderne zariadenú domácnosť. Roleta je vyrobená zo 100% polyesteru. Dodáva sa spolu s bielou retiazkou, ktorá sa dá ľahko upevniť a obsluhovať. Šírka vrchnej závesnej tyče vrátane montážnych súčiastok bude o 3 cm väčšia ako šírka rolety. V balení sa nachádza 1 x 140 cm vrchná závesná tyč z hliníka s pruhovanou látkou s rozmermi 137 x 175 cm, 1 x 140 cm vrchná závesná tyč, 1 x 140 cm ťažká spodná tyč, 2 x hák, 2 x upevňovací držiak, 1 x držiak na retiazku, 2 x tesniaci krúžok a 1 x retiazka.

VAROVANIE

Malé deti sa môžu uškrtiť slučkou na šnúre, retiazke, páskach a vnútornej šnúre, pomocou ktorých sa tento výrobok ovláda. Aby ste predišli uškrteniu alebo zamotaniu sa, udržujte šnúry mimo dosahu malých detí. Šnúry sa môžu omotať okolo krku dieťaťa. Presuňte detské postieľky, ohrádky a nábytok ďalej od šnúr na roletách a závesoch. Nepriväzujte šnúry k sebe. Dajte pozor na to, aby sa šnúry nezamotali a nevytvorili slučku.

Vlastnosti

Rozmery rolety: 140 x 175 cm (Poznámka: Uvedená šírka sa vzťahuje na šírku vrchného rámu rolety, látka rolety je o 3 cm užšia než vrchný rám.)
Farba rolety: Kávová
Materiál látky: 100% polyester
Priemer kovovej tyče: 18 mm
Dĺžka retiazky: 2 m
Farba retiazky: Biela
Tkanina: Polyester: 100%

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8718475838937
Produktové číslo výrobcu240225

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz