vidaXL Regál s 5 policami, strieborný, oceľ a kompozitné drevo [140646]

SKU
513856
46,35 € 38,62 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Úložný regál je vhodný do domácností aj komerčných priestorov a poskytuje množstvo miesta na prehľadné odkladanie rôznych predmetov. Pevný materiál: Úložný regál pozostáva z oceľového rámu a dosiek z kompozitného dreva.

Tento úložný regál je vhodný do domácností aj komerčných priestorov a poskytuje množstvo miesta na prehľadné odkladanie rôznych predmetov.

Pevný materiál

Úložný regál pozostáva z oceľového rámu a dosiek z kompozitného dreva. Oceľové rámy mu dodávajú robustnosť a stabilitu, zatiaľ čo kompozitné drevo prináša potrebnú pevnosť, stabilitu a odolnosť proti vlhkosti.

Vysoká nosnosť

Vďaka hrubému materiálu, výstužným tyčiam pod každou policou a bezskrutkovému dizajnu políc má tento regál výnimočne vysokú nosnosť.

Flexibilné skladovanie

Regál sa dá rozložiť na dva malé samostatné policové regály. Jednotlivé poschodia sú navyše výškovo nastaviteľné. Regál tak poskytuje dostatok úložného priestoru na všetko, čo potrebujete odložiť, a tak vám pomôže udržiavať si poriadok a čistotu.

Poznámka

Každý výrobok sa dodáva s montážnym návodom v krabici pre jednoduchú montáž.

Varovanie

Aby nedošlo k prevráteniu, je potrebné výrobok používať spolu s príslušenstvom na upevnenie k stene (nie je súčasťou balenia).

Vlastnosti

Farba: Strieborná
Materiál: Pozinkovaná oceľ, kompozitné drevo, plast
Rozmery: 90 x 40 x 180 cm (D x Š x V)
Hrúbka dosky z kompozitného dreva: 4 mm
Hrúbka ocele: 0,6 mm
Celková nosnosť: 875 kg (175 kg na policu)

Doplňujúce informácie

Antikorózna pozinkovaná oceľ. Plastové kryty nôh na ochranu podlahy pred poškriabaním. 5 výškovo nastaviteľných políc. S výstužnou tyčou pod každou policou. Dá sa zmontovať bez akýchkoľvek skrutiek/čapov. Dá sa rozložiť na dva malé samostatné policové regály.

Farbaantracit
VýrobcavidaXL
EAN8718475857730
Produktové číslo výrobcu140646