vidaXL Psí pelech s čalúneným vankúšom, veľkosť XXL, čierny [170423]

SKU
520066
53,70 € 44,75 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Psí pelech vášmu domácemu miláčikovi poskytne teplé a pohodlné miesto na odpočinok. Je vhodný do interiérov, ale môžete ho použiť aj ako podložku do klietok či prepraviek pre psy alebo do psej búdy. Psí pelech má hladké, mäkké okraje a jeho spodná strana je potiahnutá protišmykovým materiálom.

Tento psí pelech vášmu domácemu miláčikovi poskytne teplé a pohodlné miesto na odpočinok.

Je vhodný do interiérov, ale môžete ho použiť aj ako podložku do klietok či prepraviek pre psy alebo do psej búdy. Psí pelech má hladké, mäkké okraje a jeho spodná strana je potiahnutá protišmykovým materiálom. Po bokoch sa nachádzajú pevnejšie steny, ktoré slúžia ako opora, a v balení nájdete aj hrubý odnímateľný čalúnený vankúš. Vďaka svojej elegantnej farbe a vkusnému vzhľadu sa hodí do väčšiny interiérov. Psí pelech je ľahký, a tak ho môžete preniesť, kam potrebujete. Môžu ho využívať nielen psy, ale aj mačky. Tento pohodlný pelech je vyrobený z vysokokvalitnej oxfordskej látky pokrytej PU, vďaka čomu je mäkký, vodovzorný a trvácny.

Vlastnosti

Farba: Čierna
Materiál: Oxfordská látka potiahnutá polyuretánom (PU) a umelá kožušina
Rozmery: 110 x 80 x 21 cm (D x Š x V)
Veľkosť: XXL

Doplňujúce informácie

Vodoodpudivosť. Môže sa prať v rukách. Protišmyková spodná strana. Vhodný do interiéru, do klietok a prepraviek pre psy alebo do psej búdy.

Farbačierna
VýrobcavidaXL
EAN8718475522249
Produktové číslo výrobcu170423