vidaXL Prenosný kufrík na náradie [140910]

SKU
513878
90,35 € 75,29 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Vysoko kvalitný kufrík na náradie, ktorý je vybavený 2 kolieskami a rukoväťou, je ideálnou voľbou pre ochranu svojich nástrojov a zariadení počas prepravy alebo pre lepšie skladovanie.

Tento vysoko kvalitný kufrík na náradie, ktorý je vybavený 2 kolieskami a rukoväťou, je ideálnou voľbou pre ochranu svojich nástrojov a zariadení počas prepravy alebo pre lepšie skladovanie.

Obsahuje horný kryt, spodné puzdro a strednú časť s 3 zásuvkami, robustný kufrík na náradie vám ponúkaveľkú kapacitu na skladovanie a určitevám pomôže udržať náradie vo veľkom poriadkua tým prinesie pohodlie budúceho použitia. Horný kryt a spodné puzdro sú dostatočne priestranné pre veľké nástroje, zatiaľ čo všetky stredné 3 zásuvky majú oddelené priestory vo vnútri pre lepšiu klasifikáciu malých a veľkých nástrojov, ako sú skrutky a matice. Vďaka bočných zámkov môžete ľahko oddeliť kufrík, keď chcete zobrať len horný kryt. Vyrobený z kvalitného polypropylénu, kufrík na náradiemá vysokú tepelnú stabilitu, je odolný proti korózii a má dlhú životnosť. Vďaka teleskopickej rukoväti, kufrík je prenosný. Je určite skvelý pomocník pre usporiadanie svojich nástrojov.

Vlastnosti

Materiál: Polypropylén
Farba: Čierna a žltá
Hmotnosť: 8,5 kg
Rozmery: 46 x 28 x 82 cm
Celková výška, keď rukoväť je vytiahnutá: 105 cm

Doplňujúce informácie

Dve kolieska.

Farbačierna
VýrobcavidaXL
EAN8718475867579
Produktové číslo výrobcu140910