vidaXL Studený rám s 2 vrchnákmi 110x41x55 cm [40213]

SKU
500513
60,35 € 50,29 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Studený rám umožňuje spustiť pestovanie kvetín a/alebo rastliny skoro na začiatku roka. Steny a vrchnáky mini-skleníka sú vyrobené z polykarbonátu. Studený rám nemá podlahu a je jednoducho umiestnený nad mladé rastliny alebo semienka, takže ich môžete zasadiť priamo do zeme.

Studený rám umožňuje spustiť pestovanie kvetín a/alebo rastliny skoro na začiatku roka.

Steny a vrchnáky mini-skleníka sú vyrobené z polykarbonátu. Studený rám nemá podlahu a je jednoducho umiestnený nad mladé rastliny alebo semienka, takže ich môžete zasadiť priamo do zeme. Svoje 2 vrchnáky možno postaviť, takže ste schopní dosiahnuť každý kút mini-skleníka. Tento materiál je transparentný. Studený rám má vysokú odolnosť pre teplo, náraz. Materiál je tiež odolný proti UV žiareniu a ušetrí až o 40% viac tepla v porovnaní so sklom. Je schopný vydržať teplotám v rozmedzí od -25°C do + 60°C. V zime môžete použiť tento mini-skleník chrániť mladé rastliny alebo semienka pred mrazom. V lete môžete predĺžiť dobu zberu. Sám môžete vytvoriť a riadiť množstvo svetla, vzduchu, tepla a vlhkosti v ráme.

Vlastnosti

Materiál: Polykarbonát, hliník
Odolnosť proti UV žiareniu: áno
Rozmery: 110 x 41 x 55 cm. (Š x V x H)
Počet vrchnákov: 2
Vodotesný: áno
Odolný proti nárazu a šoku: áno
SKU: 40213

Farbapriehľadná
VýrobcavidaXL
EAN8718475801993
Produktové číslo výrobcu40213

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz