vidaXL Masážne kreslo s podnožkou, krémové, umelá koža [60276]

SKU
500738
167,85 € 139,87 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Masážne kreslo ponúka 5 rôznych nastavení na masáž hlavy, krku, chrbta a nôh. Masážne body vysielajú relaxačné vibrácie v 3 intenzitách. Pomocou diaľkového ovládania, ktoré je súčasťou balenia, si môžete zvoliť z 5 rôznych masážnych programov (hnetenie, poklepávanie, shiatsu, vibrovanie a automatickú funkciu).

Masážne kreslo ponúka 5 rôznych nastavení na masáž hlavy, krku, chrbta a nôh.

Masážne body vysielajú relaxačné vibrácie v 3 intenzitách. Pomocou diaľkového ovládania, ktoré je súčasťou balenia, si môžete zvoliť z 5 rôznych masážnych programov (hnetenie, poklepávanie, shiatsu, vibrovanie a automatickú funkciu). Sedadlo ponúka možnosť vyhrievania, ktorá sa dá zapnúť jednoduchým stlačením tlačidla, pre ešte väčšie pohodlie a relaxáciu. Kreslo je vyrobené z umelej kože krémovej farby a má veľký drevený podstavec, vďaka čomu je skutočne stabilné. Sedadlo masážneho kresla sa dá otáčať v rozsahu 360 stupňov, a tak nebudete musieť celé kreslo posúvať. Súčasťou kresla je aj zabudovaný časovač na ovládanie dĺžky masáže. Elektrické masážne kreslo má klasický dizajn a poskytne vám relaxačnú vibračnú masáž. Intenzita masáže sa dá nastaviť do troch úrovní. Nastaviteľné operadlo vám umožní odpočinúť si v plne vodorovnej polohe. Vďaka masážnym bodom, ktoré vyžarujú teplo, si budete môcť s týmto elektrickým masážnym kreslom užívať príjemmný večerný oddych. Ak si chcete dopriať masáž priamo v pohodlí domova, toto elektrické masážne kreslo je pre vás ako stvorené!.

Vlastnosti

Farba: Krémová
Materiál: Drevený rám + umelá koža
Rozmery kresla: 76 x 70 x 97 cm (Š x H x V)
Výška sedadla: 41 cm
Priemer podstavca: 61 cm
Rozmery opierky na nohy: 41 x 41 x 37 cm (Š x H x V)
Funkcie: Masáž + vyhrievanie
Masážne programy: 5 (hnetenie, poklepávanie, shiatsu, vibrovanie, automatická funkcia) - masáž funguje len prostredníctvom vibrácií
Intenzita: Nízka, stredná alebo vysoká
Tkanina: Bavlna: 4%, Polyester: 3%, PVC: 93%

Doplňujúce informácie

Otočné v rozsahu 360° . S diaľkovým ovládaním. 5 vibračných masážnych bodov. Jednoduchá montáž pomocou montážneho príslušenstva, ktoré je súčasťou balenia.

Poznámka: Tento výrobok má USB rozhranie bez adaptéra

Farbahnedá (svetlá)
EAN8718475806622
Produktové číslo výrobcu60276