vidaXL Látkové šatníky 2 ks, čierne [60720]

SKU
500673
62,55 € 52,12 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Látkový šatník môžete umiestniť do pivnice, spálne či na povalu, ale tiež si ho môžete so sebou zobrať napríklad na stanovačku a podobne. Postará sa o to, aby vaše oblečenie vždy malo svoje miesto. Šatník sa dá poskladať, takže nezaberá veľa miesta.

Tento látkový šatník môžete umiestniť do pivnice, spálne či na povalu, ale tiež si ho môžete so sebou zobrať napríklad na stanovačku a podobne.

Postará sa o to, aby vaše oblečenie vždy malo svoje miesto. Šatník sa dá poskladať, takže nezaberá veľa miesta. Dvierka sa dajú jednoducho zrolovať a upevniť pomocou suchého zipsu, vďaka čomu sa vaše oblečenie nezašpiní a nebude naň sadať prach. Pomocou zipsu môžete dvierka rýchlo zatvárať a otvárať. Látkový šatník pozostáva z fleecovej látky a rámu z oceľových trúbok, a preto je veľmi trvácny. V balení sa nachádzajú 2 skladacie šatníky. Montáž je naozaj jednoduchá.

Vlastnosti

Farba: Čierna
Rozmery: 110 x 45 x 175 cm (Š x H x V)
Materiál: Látka + oceľové trúbky
UPOZORNENIE: Aby nedošlo k prevráteniu, je potrebné výrobok používať spolu s príslušenstvom na upevnenie k stene, ktoré sa nachádza v balení
Tkanina: Polypropylén: 100%

Doplňujúce informácie

V balení sa nachádzajú 2 ks.

Farbačierna
VýrobcavidaXL
EAN8718475829850
Produktové číslo výrobcu60720