vidaXL Kufor s kolieskami pre náradie a zariadenia s penou vo vnútri [140304]

SKU
513787
92,95 € 77,46 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Kufor s kolieskami pre náradie, vyrobený z robustneho polypropylénu a odolný proti poškriabaniu, je vodotesný, prachotesný a odolný v pripade tlačenice. K dispozícii je kus relatívne tenkej peny na samom dne kufra, funguje ako penová podložka.

Tento kufor s kolieskami pre náradie, vyrobený z robustneho polypropylénu a odolný proti poškriabaniu, je vodotesný, prachotesný a odolný v pripade tlačenice.

K dispozícii je kus relatívne tenkej peny na samom dne kufra, funguje ako penová podložka. Dva kusy veľmi hustej peny su dodané pre maximálnu ochranu vášho zariadenia alebo náraďia. Kufor je vybavený dvoma kolesami a nastaviteľnou teleskopickou rukoväťou ktoré vám pomôžu ho niesť na cestách. Atraktívne čierne prevedenie ho robí odolný pre roky používania. Je uzamykateľný s 2 zámkami pre zaistenie maximálnej bezpečnosti (zámky nie sú súčasťou dodávky). Celkovo je ideálne riešenie pre ukladanie a prepravu svojej jemnej elektroniky, audio / video zariadení, mikrofónov, kábeláže, počítačov alebo hudobného príslušenstva, atď.

Vlastnosti

Vonkajšie rozmery: 56 x 35 x 23 cm
Vnútorná veľkosť: 53 x 32 x 22 cm
Materiál kritie : polypropylén + ABS
Vnútorný penový materiál: polyuretán
Rukoväť: rukoväť + nastaviteľná teleskopickoá rukoväť pre prenášanie
Hmotnosť: 6;6Kg

Farbačierna
VýrobcavidaXL
EAN8718475845706
Produktové číslo výrobcu140304