vidaXL Kovová truhlica na náradie, 3 zásuvky, čierna [20121]

SKU
514394
125,10 € 104,25 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Truhlica na náradie predstavuje ideálne miesto na odkladanie náradia, no zároveň sa vďaka svojmu nenápadnému dizajnu s prvkami industriálneho štýlu stane jedinečným dekoratívnym doplnkom do vášho príbytku.

Táto truhlica na náradie predstavuje ideálne miesto na odkladanie náradia, no zároveň sa vďaka svojmu nenápadnému dizajnu s prvkami industriálneho štýlu stane jedinečným dekoratívnym doplnkom do vášho príbytku.

Truhlica na náradie má 3 zásuvky, z ktorých každá má maximálnu nosnosť 15 kg a ktoré poskytujú dostatok priestoru na prehľadné roztriedenie vášho náradia. 3 zásuvky sú vybavené koľajničkami s guľôčkovými ložiskami, vďaka čomu sa hladko vysúvajú aj napriek vysokej hmotnosti. Truhlica sa vďaka svojmu pútavému dizajnu bude hodiť do akéhokoľvek interiérového zariadenia. Je vyrobená z kovu prvotriednej kvality, takže je skutočne pevná, ľahko sa čistí a vyžaduje si len minimálnu údržbu. Truhlica na náradie sa dá používať spolu s našou skrinkou na náradie, aby ste získali čo najviac úložného priestoru.

Vlastnosti

Farba: Čierna
Materiál: Oceľ
Rozmery: 89,5 x 36 x 32 cm (Š x H x V)
Maximálna nosnosť každej zásuvky: 15 kg

Doplňujúce informácie

S 3 zásuvkami s koľajničkami s guľôčkovými ložiskami.

Farbačierna
VýrobcavidaXL
EAN8718475937944
Produktové číslo výrobcu20121