vidaXL Konferenčný stolík so 4 kolieskami, recyklované drevo [240949]

SKU
514652
196,60 € 163,83 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Drevený konferenčný stolík so starožitným vzhľadom predstavuje nadčasový doplnok do každej domácnosti. Vrchná doska z masívu poskytuje stabilné a bezpečné miesto, kam si môžete položiť hrnčeky, poháre, vázu s kvetmi, misku s ovocím alebo ozdobné predmety.

Tento drevený konferenčný stolík so starožitným vzhľadom predstavuje nadčasový doplnok do každej domácnosti.

Vrchná doska z masívu poskytuje stabilné a bezpečné miesto, kam si môžete položiť hrnčeky, poháre, vázu s kvetmi, misku s ovocím alebo ozdobné predmety. Úložný priečinok a zásuvka poskytujú dostatok priestoru na odkladanie kníh, časopisov, pokerových kariet či rôznych drobností. A vďaka 4 otočným kolieskam s uzamykacím mechanizmom sa dá stolík jednoducho premiestňovať z jedného miesta na druhé bez toho, aby sa tým narušila jeho stabilita. Exotický konferenčný stolík je vyrobený z recyklovaného dreva, a preto nenájdete dva rovnaké kúsky tohto nábytku - každý je jedinečný. Recyklované drevo má podobné vlastnosti ako napríklad tíkové, akáciové, mangové drevo, drevo z damarovníka a podobne. Takéto drevo je pevné, stabilné, trvácne a má zaujímavú textúru. Vyskytnú sa na ňom aj dierky po klincoch, ktoré so sebou nesú svoj príbeh a podnecujú budúcich majiteľov k tomu, aby na svojom novom nábytku zanechali vlastnú stopu aj oni. Tento výrobok tiež poukazuje na to, že jeho majiteľovi záleží na ochrane životného prostredia, udržateľnom rozvoji a na tom, aby sa neplytvalo prírodnými zdrojmi. Konferenčný stolík je navyše kompletne ručne opracovaný, čo mu dodáva pôsobivý vintage vzhľad a exotický štýl. Spracovávanie už použitého dreva do nového výrobku si vyžaduje starostlivý proces leštenia, natierania a voskovania. Uvoľnite sa a užite si množstvo príjemných chvíľ s rodinou a priateľmi pri tomto jedinečnom a originálnom konferenčnom stolíku!.

Dôležitá poznámka

Každý výrobok má inú farbu, čo jednotlivým konferenčným stolíkom dodáva na jedinečnosti. Farbu nie je možné si dopredu vybrať.

Vlastnosti

Materiál: Recyklovaný masív
Celkové rozmery: 80 x 56 x 34 cm (D x Š x V)
Výška kolieska: 12 cm

Doplňujúce informácie

Rôznofarebné drevo so 4 kolieskami. Stopercentná ručná výroba. Leštené; čiastočne natierané a voskované. S úložným priečinkom.

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8718475868392
Produktové číslo výrobcu240949