vidaXL Toaletný stolík s oválnym polohovateľným zrkadlom, MDF [60627]

SKU
500731
42,50 € 35,42 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Krásny kúsok nábytku prinesie do vašej domácnosti nádych elegancie s vintage prvkami. V strede stolíka sa nachádza štýlové polohovateľné zrkadlo oválneho tvaru a do dvoch malých a jednej veľkej zásuvky si môžete odkladať rôzne cennosti. Zásuvky sa dajú v prípade potreby jednoducho vybrať a vyčistiť.

Tento krásny kúsok nábytku prinesie do vašej domácnosti nádych elegancie s vintage prvkami.

V strede stolíka sa nachádza štýlové polohovateľné zrkadlo oválneho tvaru a do dvoch malých a jednej veľkej zásuvky si môžete odkladať rôzne cennosti. Zásuvky sa dajú v prípade potreby jednoducho vybrať a vyčistiť. Toaletný stolík je vyrobený z veľmi kvalitného MDF. Vďaka precíznemu vyhotoveniu s jemným bielym náterom pôsobí stolík vkusne a elegantne. Môžete ho umiestniť na skrinku, komodu alebo na stôl. Tento popis sa vzťahuje len na toaletný stolík. V našom obchode si môžete pozrieť aj ďalší nábytok, ktorý by sa hodil k tomuto výrobku.

Poznámka

Tento nábytok je ručne vyrobený z dreva a natretý nabielo, preto sa na ňom môžu vyskytnúť menšie nedokonalosti.

Vlastnosti

Celkové rozmery: 26 x 13 x 50 cm (D x Š x V)
Farba: Biela
Materiál: Drevo (MDF)

Farbabiela
VýrobcavidaXL
EAN8718475830542
Produktové číslo výrobcu60627

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz