vidaXL Teplý psí pelech s čalúneným vankúšom, veľkosť L [170205]

SKU
514246
36,50 € 30,42 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Psí pelech vášmu domácemu miláčikovi poskytne teplé a pohodlné miesto na odpočinok. Je vhodný do interiérov, ale môžete ho použiť aj ako podložku do klietok či prepraviek pre psy alebo do psej búdy. Pelech pre psy má hladké, mäkké okraje a jeho spodná strana je potiahnutá protišmykovým materiálom.

Tento psí pelech vášmu domácemu miláčikovi poskytne teplé a pohodlné miesto na odpočinok.

Je vhodný do interiérov, ale môžete ho použiť aj ako podložku do klietok či prepraviek pre psy alebo do psej búdy. Pelech pre psy má hladké, mäkké okraje a jeho spodná strana je potiahnutá protišmykovým materiálom. Po bokoch sa nachádzajú pevnejšie steny, ktoré slúžia ako opora a v balení nájdete aj hrubý čalúnený vankúš. Vďaka svojej elegantnej farbe a vkusnému vzhľadu sa hodí do väčšiny interiérov. Psí pelech je ľahký, a tak ho môžete preniesť, kam potrebujete. Môžu ho využívať nielen psy, ale aj mačky. Tento pohodlný pelech je vyrobený z vysokokvalitnej oxfordskej látky pokrytej PU, vďaka čomu je mäkký, vodovzorný a trvácny.

Vlastnosti

Rozmery: 75 x 58 x 19 cm (D x Š x V)
Farba: Hnedá + béžová
Látka: Oxfordská látka potiahnutá polyuretánom (PU) a umelá kožušina
Tkanina: Polyester: 100%

Doplňujúce informácie

Vodovzdorný. Dá sa prať v práčke . Zadná strana potiahnutá protišmykovým materiálom. Vhodný do interiéru, do klietok a prepraviek pre psy alebo do psej búdy.

Poznámka: Možná odchýlka +/- 2 cm

Poznámka

Možná odchýlka +/- 2 cm

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8718475905479
Produktové číslo výrobcu170205