vidaXL Zvieracia klietka/králikáreň, vonkajšia, drevená [170346]

SKU
514311
150,10 € 125,08 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Kvalitná dvojposchodová králikáreň poskytuje priestranný a útulný prístrešok pre vaše roztomilé králiky a iné malé zvieratá. Má naozaj všetranné použitie, pretože predstavuje vhodné miesto na hru a výcvik, no zároveň v nej budú vaše zvieratá v bezpečí.

Táto kvalitná dvojposchodová králikáreň poskytuje priestranný a útulný prístrešok pre vaše roztomilé králiky a iné malé zvieratá.

Má naozaj všetranné použitie, pretože predstavuje vhodné miesto na hru a výcvik, no zároveň v nej budú vaše zvieratá v bezpečí. V klietke je dostatok priestoru na pohyb a pevné pletivo zo železných drôtov sa postará o to, aby nedochádzalo k nehodám a nežiaducemu správaniu. Konštrukcia zo železného drôteného pletiva vám navyše umožní zvieratá kedykoľvek skontrolovať a vaši domáci miláčikovia zas budú môcť sledovať okolie a dýchať čerstvý vzduch. Králikáreň má rám z jedľového dreva, takže je skutočne pevná, bezpečná a vydrží vám celé roky. Zelená strieška zvieratá ochráni pred dažďom a pohodlný koterec poskytuje príjemné miesto na spanie. Z prízemia vedie rebrík, po ktorom sa dá ľahko vyliezť na poschodie. Dvierka sa ľahko zatvárajú. Táto drevená králikáreň je ako stvorená pre menšie zvieratá.

Dôležitá poznámka

Odporúčame králikáreň umiestniť pod prístrešok. Takto bude mať dlhšiu životnosť.

Vlastnosti

Materiál: Jedľové drevo s náterom, preglejka
Celkové rozmery: 144 x 100 x 100 cm (D x Š x V)
UPOZORNENIE: Aby nedošlo k prevráteniu, je potrebné výrobok používať spolu s príslušenstvom na upevnenie k stene, ktoré sa nachádza v balení
Vnútorné rozmery: 130 x 85 x 88 cm (Š x H x V)

Doplňujúce informácie

Trvácne pletivo zo železných drôtov. Vodoodolná zelená strieška poskytuje ochranu pred vlhkosťou. Rebrík s protišmykovým povrchom na jednoduchý prístup na poschodie. Vyťahovacie dno pre jednoduchú údržbu. Odolnosť voči poveternostným vplyvom. Jednoduchá montáž. Vhodné pre králiky.

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8718475969174
Produktové číslo výrobcu170346