vidaXL Zvieracia klietka/králikáreň, dvojposchodová, drevená [170344]

SKU
514309
132,50 € 110,42 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Vysokokvalitná dvojposchodová králikáreň poskytuje priestranný a útulný prístrešok pre vaše roztomilé králiky a kuriatka. Má naozaj všetranné použitie, pretože predstavuje vhodné miesto na hru a výcvik. V klietke je dostatok priestoru na pohyb.

Táto vysokokvalitná dvojposchodová králikáreň poskytuje priestranný a útulný prístrešok pre vaše roztomilé králiky a kuriatka.

Má naozaj všetranné použitie, pretože predstavuje vhodné miesto na hru a výcvik. V klietke je dostatok priestoru na pohyb. Konštrukcia zo železného drôteného pletiva vám navyše umožní zvieratá kedykoľvek skontrolovať a vaši domáci miláčikovia zas budú môcť sledovať okolie a dýchať čerstvý vzduch. Králikáreň má rám z jedľového dreva, takže vám vydrží celé roky. Zelená strieška zvieratá ochráni pred dažďom a pohodlný koterec poskytuje príjemné miesto na spanie. Z prízemia vedie rebrík, po ktorom sa dá ľahko vyliezť na poschodie. Vďaka vyťahovaciemu dnu sa klietka dá bez problémov vyčistiť. Dvierka sa ľahko zatvárajú. Táto drevená králikáreň je ako stvorená pre menšie zvieratá.

Dôležitá poznámka

Odporúčame králikáreň umiestniť pod prístrešok. Takto bude mať dlhšiu životnosť.

Vlastnosti

Farba: Biela a zelená
Materiál: Jedľové drevo s náterom, preglejka
Rozmery: 130 x 68 x 105 cm (D x Š x V)
UPOZORNENIE: Aby nedošlo k prevráteniu, je potrebné výrobok používať spolu s príslušenstvom na upevnenie k stene, ktoré sa nachádza v balení
Vnútorné rozmery: 57 x 115 x 92 cm (Š x H x V)

Doplňujúce informácie

Trvácne pletivo zo železných drôtov. Vodoodolná zelená strieška poskytuje ochranu pred vlhkosťou. Rebrík s protišmykovým povrchom na jednoduchý prístup na poschodie. Odolnosť voči poveternostným vplyvom. Jednoduchá montáž. Vhodné pre králiky.

Farbabiela
VýrobcavidaXL
EAN8718475969150
Produktové číslo výrobcu170344