vidaXL Stolový glóbusový bar/stojan na víno, eukalyptové drevo [240698]

SKU
514566
93,55 € 77,96 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Drevený glóbus sa dá otvoriť a v jeho vnútri sa nachádza veľký otočný bar s množstvom priestoru na víno, likéry, nápoje a poháre, takže si budete môcť svoje vínové fľaše a poháre úhľadne uložiť a zároveň k nim budete mať jednoduchý prístup. Vonkajší povrch glóbusu je obalený replikou námorníckej mapy zo 16.

Drevený glóbus sa dá otvoriť a v jeho vnútri sa nachádza veľký otočný bar s množstvom priestoru na víno, likéry, nápoje a poháre, takže si budete môcť svoje vínové fľaše a poháre úhľadne uložiť a zároveň k nim budete mať jednoduchý prístup.

Vonkajší povrch glóbusu je obalený replikou námorníckej mapy zo 16. storočia a vnútro glóbusu zdobia repliky starobylých fresiek, a tak je tento glóbusový bar skutočným umeleckým kúskom a ozajstnou dekoráciou do domácnosti či kancelárie. Glóbusový bar bezpochyby stelesňuje perfektnú kombináciu skladovacej a estetickej funkcie.

Vlastnosti

Celkové rozmery: 38 x 33 x 48 cm (D x Š x V)
Čistá hmotnosť: 3,2 kg

Doplňujúce informácie

Replika námorníckej mapy zo 16. storočia na povrchu glóbusu. Replika starobylých fresiek vo vnútri glóbusu. Podstavec z dreveného masívu (eukalyptus) . Otáča sa po zemskej osi. (Víno nie je súčasťou balenia).

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8718475859567
Produktové číslo výrobcu240698