vidaXL Vchodová strieška 240x100 cm, PC [141760]

SKU
514044
79,90 € 66,58 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Krásna a kvalitná vchodová strieška predstavuje skvelý spôsob ako ochrániť vchodové dvere a okná pred vlhkosťou bez toho, aby zatienila svetlo prichádzajúce zvonka a zároveň skrášli vzhľad vášho príbytku. Môžete ju použiť v rezidenčných aj komerčných priestoroch.

Táto krásna a kvalitná vchodová strieška predstavuje skvelý spôsob ako ochrániť vchodové dvere a okná pred vlhkosťou bez toho, aby zatienila svetlo prichádzajúce zvonka a zároveň skrášli vzhľad vášho príbytku.

Môžete ju použiť v rezidenčných aj komerčných priestoroch. Veľmi kvalitné duté tabule z polykarbonátu sú skutočne trvácne a odolné voči poveternostným vplyvom a korózii. Pevná a stabilná konštrukcia pozostáva z odolných plastových výstuží. Súčasťou balenia sú všetky potrebné montážne súčiastky, vďaka čomu bvude montáž striešky naozaj jednoduchá a rýchla. Upozorňujeme, že strieška neudrží ťažkú snehovú pokrývku.

Vlastnosti

Farba: Čierne výstuže a priehľadné tabule
Rozmery: 240 x 100 cm (D x Š)
Hrúbka dosky: 5 mm
Materiál: Tabule z polykarbonátu + držiaky z ABS + hliníkové pásy

Doplňujúce informácie

Súčasťou balenia sú všetky potrebné montážne súčiastky.

Farbačierna
VýrobcavidaXL
EAN8718475932253
Produktové číslo výrobcu141760

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz