vidaXL Vonkajšia klietka/domček pre sliepky s 1 hniezdom, drevo [170164]

SKU
514205
141,85 € 118,21 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Drevená klietka poskytuje priestranné a útulné miesto pre vaše sliepky. Slepačí kurín je vyrobený z vysokokvalitného borovicového dreva, a preto je naozaj trvácny a vydrží vám celé roky.

Táto drevená klietka poskytuje priestranné a útulné miesto pre vaše sliepky.

Slepačí kurín je vyrobený z vysokokvalitného borovicového dreva, a preto je naozaj trvácny a vydrží vám celé roky. Kurín je pokrytý zelenou vodoodolnou strieškou, ktorá sliepky ochráni pred dažďom a vo vnútri im vytvorí príjemny a teplý prístrešok. Vďaka hustému železnému drôtenému pletivu budú mať sliepky neustály prísun čerstvého vzduchu. Z prízemia vedie rampa, po ktorej sa dá ľahko vyliezť na poschodie. Vďaka vyťahovaciemu dnu sa klietka dá bez problémov vyčistiť. Dvierka sa ľahko zatvárajú a dajú sa uzamknúť zasunutím západky. Súčasťou klietky je aj hniezdo na znášanie vajec, aby boli vajcia odložené na bezpečnom mieste.

Dôležitá poznámka

Odporúčame klietku pre sliepky umiestniť pod prístrešok. Takto bude mať dlhšiu životnosť.

Vlastnosti

Celkové rozmery: 192 x 75 x 103 cm (Š x H x V)
Vnútorné rozmery: 189 x 67 x 97 cm (Š x H x V)

Doplňujúce informácie

Rám z borovicového masívu s lakovaným povrchom, preglejka. Trvácne pletivo zo železných drôtov s práškovou povrchovou úpravou. Vodoodolná zelená strieška poskytuje ochranu pred vlhkosťou. S protišmykovou rampou na jednoduchý prístup na poschodie. Vyťahovacie dno pre jednoduchú údržbu. Odolnosť voči poveternostným vplyvom. Jednoduchá montáž. Vhodné pre sliepky.

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8718475871927
Produktové číslo výrobcu170164