vidaXL Drevená záhradná kôlňa na náradie s veľkým úložným priestorom [170168]

SKU
514209
429,25 € 357,71 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Drevený prístrešok na náradie má kompaktný dizajn a elegantný vzhľad a bude sa hodiť do každej záhrady. Vysokokvalitný prístrešok poskytuje dostatok úložného priestoru na rôzne druhy náradia a ďalšieho vybavenia. Záhradná kôlňa má rám z borovicového masívu s náterom, vďaka čomu má dlhú živostnosť.

Tento drevený prístrešok na náradie má kompaktný dizajn a elegantný vzhľad a bude sa hodiť do každej záhrady.

Vysokokvalitný prístrešok poskytuje dostatok úložného priestoru na rôzne druhy náradia a ďalšieho vybavenia. Záhradná kôlňa má rám z borovicového masívu s náterom, vďaka čomu má dlhú živostnosť. Všetky drevené panely po celom obvode kôlne sú pevne pospájané, a tak vytvárajú stabilnú a robustnú konštrukciu. Zošikmená vodovzdorná strieška zabezpečuje dobrú ochranu pred dažďom a priestranný drevený domček predstavuje ideálne miesto na skladovanie záhradných potrieb. Dve predné dvierka sú navrhnuté tak, aby poskytovali jednoduchý prístup dovnútra. Dvojité dvierka sa navyše dajú jednoducho zatvoriť a uzamknúť zasunutím západky. Súčasťou prístrešku na náradie je aj vysoká stolička, ktorú môžete využívať aj ako regál s 2 poličkami na menšie predmety. Záhradná kôlňa sa jednoducho montuje a bude vám slúžiť dlhé roky!.

Vlastnosti

Celkové rozmery: 139 x 68 x 160 cm (D x Š x V)
Rozmery dvier (oboch): 60 x 133 cm (Š x V)
Rozmery stoličky: 34,5 x 30 x 65,5 cm (Ś x H x V)

Doplňujúce informácie

Veľký úložný priestor na všetky záhradné potreby. Rám z borovicového masívu s lakovaným povrchom, preglejka. Vodoodolná zelená strieška poskytuje ochranu pred vlhkosťou. Dvojité dvierka pre jednoduchý prístup dovnútra . Dvierka sa dajú uzamknúť zasunutím západky. Odolnosť voči poveternostným vplyvom. Jednoduchá montáž.

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8718475871965
Produktové číslo výrobcu170168