vidaXL Vonkajšia králikáreň/klietka pre zvieratá, 1 poschodie, drevená [170157]

SKU
514198
61,20 € 51,00 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Kvalitná králikáreň poskytuje priestranný a útulný prístrešok pre malé zvieratá, najmä roztomilé králiky. Má naozaj všetranné použitie, pretože predstavuje vhodné miesto na hru a výcvik, no zároveň v nej budú vaše zvieratá v bezpečí.

Táto kvalitná králikáreň poskytuje priestranný a útulný prístrešok pre malé zvieratá, najmä roztomilé králiky.

Má naozaj všetranné použitie, pretože predstavuje vhodné miesto na hru a výcvik, no zároveň v nej budú vaše zvieratá v bezpečí. V králikárni je dostatok priestoru na pohyb a pevné pletivo zo železných drôtov sa postará o to, aby nedochádzalo k nehodám a nežiaducemu správaniu. Konštrukcia zo železného drôteného pletiva vám navyše umožní zvieratá kedykoľvek skontrolovať a vašim domácim miláčikom zabezpečí dobrý výhľad a neustále prúdenie čerstvého vzduchu. Králikáreň má rám z vysokokvalitného dreva, takže je skutočne pevná, bezpečná a vydrží vám celé roky. Zelená strieška z asfaltu zvieratá ochráni pred dažďom a pohodlný koterec poskytuje príjemné miesto na spanie. Vrchná strieška sa dá otvoriť, aby ste mohli z klietky zvieratá vybrať alebo ich vypustiť von. Vďaka vyťahovaciemu dnu sa klietka dá bez problémov vyčistiť. Dvierka sa ľahko zatvárajú a dajú sa uzamknúť zasunutím západky. Táto drevená klietka pre králiky je ideálna pre malé domáce zvieratá.

Dôležitá poznámka

Odporúčame králikáreň umiestniť pod prístrešok. Takto bude mať dlhšiu životnosť.

Vlastnosti

Celkové rozmery: 90 x 45 x 65,5 cm (D x Š x V)
Rozmery dvierok: 25 x 28 cm (Š x V)
Rozmery zásuvky: 85 x 40,5 x 4 cm (Š x H x V)
Vnútorné rozmery: 38 x 77 x 41 cm (Š x H x V)

Doplňujúce informácie

Priestranná plocha. Rám z borovicového masívu s lakovaným povrchom, preglejka. Trvácne pletivo zo železných drôtov s práškovou povrchovou úpravou. Zelená dechtová lepenka poskytuje ochranu pred vlhkosťou. Vyťahovacie dno pre jednoduchú údržbu. Odolnosť voči poveternostným vplyvom. Jednoduchá montáž. Vhodné pre králiky.

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8718475871859
Produktové číslo výrobcu170157