Fototapety

Fototapety na stenu a dvere ľahko a rýchlo premení a osvieži Váš byt, jedáleň, obývaciu izbu, kanceláriu, klub, reštauráciu či bar. Papierové a vliesové fototapety sú vyrábané z kvalitných materiálov, zaručujú farebnú stálosť, sú odolné, umývateľné a čiastočne aj izolujú. Všetky nami ponúkané fototapety sú vyrábané v Nemecku.

Naša ponuka zahrňuje širokú škálu motívov kvalitných fototapiet a dekorácií, z ktorej si vyberie každý:-) Napríklad obrazové tapety so vzormi, ornamenty, geometrickými tvarmi, tvorenými pomocou počítačovej grafiky, imitáciou prírodných stien a múrov tvorených kameňmi, tehlami, drevom či rastlinami. Milovníci prírody môžu vyberať medzi pohľady do prírody, zábery z lesov, lúk, vodopádov, morí a pláží či púští a saván. V prírode nesmie chýbať ani zvieratá, prečo si ich nekúpiť aj domov? Detailné fototapety divokej zveri (levy, tigre, slony, žirafy), ale aj domácich miláčikov (mačky, psy).

Majitelia barov, reštaurácií a klubov si prídu na svoje v kategóriách tapiet s tematikou citrusových plodov, jedla a nápojov, športových momentiek či umeleckých fotografií ženského a mužského tela.

Jednotlivé kategórie fototapiet nájdete vľavo a nižšie. V ľavom navigačnom menu sú k dispozícii nielen kategórie, ale aj filter fototapiet (určenie, veľkosť, materiál, cena), ktorý Vám uľahčí prezeranie. V prípade, že budete potrebovať poradiť, neváhajte a kontaktujte nás. Radi Vám pomôžeme!

Položiek: 9

Nastaviť vzostupne
na stránku

Tabuľku  Zoznam 

Položiek: 9

Nastaviť vzostupne
na stránku

Tabuľku  Zoznam 

TOPlist