vidaXL Elektrická motorka pre deti [80051]

SKU
500699
121,45 € 101,21 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Detský motor s tvdrdým chopper dizajnom. Vaše deti sa môžu cítiť ako dospelí v tejto mini motorky. Detský motor dosiahne maximálnu rýchlosť 2,5 km/h, a brzdí, keď vaše dieťa zoberie nohu z plynového pedálu. Takže nemusíte mať strach že vaše deti budu ísť príliš rýchlo alebo nekontrolovateľne.

Detský motor s tvdrdým chopper dizajnom.

Vaše deti sa môžu cítiť ako dospelí v tejto mini motorky. Detský motor dosiahne maximálnu rýchlosť 2,5 km/h, a brzdí, keď vaše dieťa zoberie nohu z plynového pedálu. Takže nemusíte mať strach že vaše deti budu ísť príliš rýchlo alebo nekontrolovateľne. Predné a zadné svetlá sa rozsvietia počas jazdy. Existujú rôzne hudobné tóny a klaksónové trúbenia (Zvukový vstup MP3/CD). Motor môže tiež otáČať aj v opačnom smere, má spínač pre pohon dopredu ako aj pre cúvanie. Detský motor je poháňaný 6 voltovou batériou a má prevádzkovú dobu cca 2 hodiny. Ak je batéria vybitá, ju môž rýchlo znovu nabiť pomocou priloženej nabíjačky. Jednoducho ju dobiť a ísť, nie je potrebné vyberať batériu.

Upozornenie

Toto vozidlo používajte len na súkromnom pozemku a s povolením majiteľa. Porušenie tohto pravidla môže viesť k nehode alebo vážnemu zraneniu.

Vlastnosti

Vek : 3 až 7 rokov
Palivo: batérie
Výkon batérie: 6 voltov
Rýchlosť: 2,5 km/h
Prevádzková doba: 1-2 hodín
Automatické kormidlo : áno
Rozmery: 97 x 48 x 69 cm (D x Š x V)
Výška sedadla: 35 cm
Obsahuje nabíjačku: áno
Varovanie: Nepoužívajte túto hračku mimo súkromného pozemku, pretože by mohlo dôjsť k nehodám
UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti vo veku do 36 mesiacov., Používať pod priamym dohľadom dospelej osoby.

Farbačierna
EAN8718475809968
Produktové číslo výrobcu80051