vidaXL Skladacie dopravné kužele 42 cm 5 ks [141819]

SKU
514056
45,55 € 37,96 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Skladacie dopravné kužele sú ľahké a kompaktné, takže sa zmestia do auta a v prípade poruchy ich stačí jednoducho vybrať a rozložiť. Skladacie dopravné kužele sa tiež dajú využiť v rámci odvetvia služieb a zídu sa aj pri označení odťahových vozidiel, ktoré sú často odstavené na rizikových miestach.

Tieto skladacie dopravné kužele sú ľahké a kompaktné, takže sa zmestia do auta a v prípade poruchy ich stačí jednoducho vybrať a rozložiť.

Skladacie dopravné kužele sa tiež dajú využiť v rámci odvetvia služieb a zídu sa aj pri označení odťahových vozidiel, ktoré sú často odstavené na rizikových miestach. Skladacie dopravné kužele majú jasnú oranžovú farbu a sú opatrené reflexným pruhom s vysokou viditeľnosťou, vďaka čomu pomocou nich ľahko upozorníte ostatných vodičov, že sa v blízkosti nachádza odstavené auto, a to najmä pri zlých svetelných podmienkach. Vďaka svojmu skladaciemu dizajnu môžete tieto dopravné kužele ľahko odložiť. Keď chcete kužele rozostavať, stačí potiahnuť ich stredovú časť smerom dohora a rozmiestniť ich tak, aby ich ostatní vodiči videli. V balení sa nachádza 5 dopravných kužeľov.

Vlastnosti

Farba: Oranžová
Výska: 42 cm
Rozmery základne: 23,5 x 23,5 cm (D x Š)
Šírka reflexného pruhu: 10 cm
Materiál: Oxfordská látka a základňa z PP
Hmotnosť: 300 g

Doplňujúce informácie

Odolné voči UV žiareniu. Dajú sa poskladať a jednoducho odložiť. Rýchle a ľahké rozloženie. S vysoko viditeľnýmreflexným pruhom. Vhodné na použitie v kancelárii, aute, domácnosti, pri detských hrách, futbalových tréningoch a podobne.

Farbaoranžová
VýrobcavidaXL
EAN8718475944126
Produktové číslo výrobcu141819