vidaXL Bordová dekoratívna stuha na stoličku s diamantovou sponou 25 ks [130347]

SKU
513685
30,80 € 25,67 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Elastické dekoratívne stuhy na stoličky ozdobené sponou s očkami z plastového diamantu, predstavujú štýlový doplnok, ktorý môžete využiť pri rôznych udalostiach, či už sú to svadby, bankety, konferencie, oslavy a podobne. Stuhy sú vhodné na takmer všetky typy stoličiek s maximálnou šírkou operadla do 50 cm.

Tieto elastické dekoratívne stuhy na stoličky ozdobené sponou s očkami z plastového diamantu, predstavujú štýlový doplnok, ktorý môžete využiť pri rôznych udalostiach, či už sú to svadby, bankety, konferencie, oslavy a podobne.

Stuhy sú vhodné na takmer všetky typy stoličiek s maximálnou šírkou operadla do 50 cm. Sú vyrobené z elastickej látky, a tak ich bez problémov natiahnete aj na stoličku zakrytú poťahom. Potešte sa týmito elegantnými stuhami a vytvorte z vašich stoličiek umelecké dielo. V balení sa nachádza 25 ks elastických stúh na stoličky.

Vlastnosti

Farba: Bordová
Rozmery: 14 x 34 to 50 cm (napnúť)
Vhodná šírka operadla stoličky: do 50 cm
Tkanina: Polyester: 90%, Elastan: 10%

Doplňujúce informácie

Viacnásobné použitie.

Farbačervená
VýrobcavidaXL
EAN8718475898610
Produktové číslo výrobcu130347

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz