vidaXL Vianočná čiapka Santa Claus 24 ks [131013]

SKU
513761
27,10 € 22,58 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Sada vianočných Santa Clausovýchčiapok vám poskytne rýchly a jednoduchý spôsob ako sa spolu s rodinou a priateľmi vystrojiť ku štedrovečernému stolu. Do vášho domova tak zavíta sviatočná vianočná atmosféra, na ktorú sa všetci každý rok tak tešíme.

Táto sada vianočných Santa Clausovýchčiapok vám poskytne rýchly a jednoduchý spôsob ako sa spolu s rodinou a priateľmi vystrojiť ku štedrovečernému stolu.

Do vášho domova tak zavíta sviatočná vianočná atmosféra, na ktorú sa všetci každý rok tak tešíme. Čiapky sú ideálnym doplnkom na vianočné večierky a sviatočné večere. Sú vyrobené z kvalitnej polyesterovej plsti, a tak sú skutočne pohodlné a počas chladných zimných večerov vás určite zahrejú. Roztomilú čiapku s brmbolcom môžete mať na sebe pri zdobení vianočného stromčeka, príprave večere či pri fotení rodinných fotografií. V balení sa nachádza 24 vianočných Santa Clausových čiapok.

Vlastnosti

Farba: Červená a biela
Rozmery: 30 x 41 cm (Š x V), 4 cm (výška bieleho okraja)
Tkanina: Polyester: 100%

Doplňujúce informácie

V balení sa nachádza 24 vianočných Santa Clausových čiapok.

Farbačervená biela
VýrobcavidaXL
EAN8718475956204
Produktové číslo výrobcu131013

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz